Przewodnik Akustyczny Izolacji Technicznych PAROC jest już dostępny!

25 cze 2020
Aby ułatwić profesjonalistom szybkie znalezienie i porównanie właściwości pochłaniania dźwięków produktów izolacyjnych dla systemów HVAC, instalacji przemysłowych oraz branży stoczniowej, zebraliśmy je wszystkie razem w jednym miejscu. W przewodniku znaleźć można tabele izolacyjności akustycznej naszych izolacji morskich, a także zestawienia prezentujące tłumienie wtrąceniowe rozwiązań dla rurociągów i kanałów instalacyjnych.

Niezbędnym warunkiem komfortowego środowiska życia czy pracy jest ograniczenie hałasu. Pomóc w tym mogą produkty izolacyjne PAROC, które znajdują szerokie zastosowanie m.in. w instalacjach wentylacyjnych i urządzeniach tłumiących w budynkach, a także na statkach, gdzie zapewniają niezbędny komfort podróży załodze i pasażerom. Ze względu na swoją włóknistą i porowatą strukturę, wełna kamienna PAROC nie tylko świetnie sprawdza się jako izolacja akustyczna, lecz zapewnia także dobre właściwości dźwiękochłonne.

Współczesne wymagania dla systemów HVAC i instalacji przemysłowych sprawiają, że projektanci i wykonawcy muszą sięgać po izolacje, które nie tylko zapewniają dobre parametry termoizolacyjne, lecz także skutecznie chronią przed ogniem i hałasem. Profesjonaliści z pewnością docenią nasz  Przewodnik Akustyczny, dzięki któremu będą mogli szybko sprawdzić oraz porównać izolacyjność akustyczną i dźwiękochłonność naszych rozwiązań.

Jak to działa?

Nawigacja i szukanie danych jest niezwykle proste. Aby szybko przejść do wykresów prezentujących interesujące nas właściwości akustyczne, wystarczy kliknąć na konkretną pozycję w spisie treści. Aby zobaczyć zestawienie gęstości oraz dostępne grubości produktów w danym segmencie, wystarczy, że wciśniemy przycisk „Powrót do listy produktów”. W dowolnym momencie możemy się też cofnąć do  początku, klikając „Powrót do spisu treści” – przycisk ten znajduje się na każdej ze stron, co umożliwia szybkie i bezproblemowe znalezienie interesujących nas tabel i wykresów.

Pobierz Poradnik >>>